Om je een goede website te bieden, waarbij wij ons botenaanbod, watersportnieuws en advertenties op jouw interesses zijn afgestemd – maken wij gebruik van cookies en persoonsgegevens. Jouw privacy is belangrijk.
Daarom gaan wij zorgvuldig met deze gegevens om en selecteren we onze partners met zorg.
2jaar actief op Boten.nl0566-76... ToonVermeld Boten.nl wanneer je contact opneemt met de verkoper.
Eindelijk de gedroomde boot gevonden maar nog niet direct het geld beschikbaar? Een lening afsluiten doe je niet zomaar. Denk goed na over de financiële gevolgen zodat je vooraf zeker weet dat er achteraf geen tegenvallers zijn. Lees verder.
Het vaarverkeer in de Nederlandse wateren neemt steeds meer toe. Door de drukte op het water is de kans op schade ook steeds groter. Zorg voor een passende bootverzekering die vaargebied en -gedrag dekt. Lees verder.
Omschrijving MMS Kruiser 11.80 AK
Ruime MMS Kruiser 11.80 AK motojacht met teak dekken, generator, boeg en hekschroef etc. Recent veel vernieuwd aan dit schip!
Ruime MMS kruiser 11.80 AK, met 2 hutten. In de voorpunt V-bedden en een ruime achterkajuit met een tweepersoonsbed en een separate douche toilet. Het gehele schip is voorzien van teakhouten vloeren.Vraag om meer informatie over deze MMS Kruiser 11.80 AK op; www.terhernenautic.nl/info@terhernenautic.nl of bel naar: +31566769009
Motor, electra, water Warm water: Boiler 220V en motorwarmte
MMS Kruiser 11.80 AK - In verkoophaven uit 1997 te koop op Boten.nl.